digitizing

   facebook                   TOPlist

               

Sestavuji aktuální kalendár

 

           Úprava záznamu, střih

 

 

Vaše video nemusí být zdlouhavé a může Vás bavit. Při pořizování záznamu se nevyhneme špatným či zdlouhavým záběrům. Vaše kazety zdigitalizjeme a záznam uložime do počítače.

 

V počítači dochází k přesnému střihu, doplní se vhodnými přechody – stíračky, prolínačky, efekty a titulky. Nakonec se video ozvučí vhodným hudebním doprovodem.

 

Na střih používáme profesionální programy: ADOBE PREMIERE

 

Na DVD po dohodě vytvoříme i obal s Vašimi originálními snímky přímo ze záznamu nebo z dodaných fotografií a textem. Z každého originálního DVD doporučujeme udělat záložní kopii. Předejdete tak ztrátě dat z důvodu mechanického poškození.

 

Základní střih - provedeme analýzu celého videa (záznamu) a vystřižení všech vad, které ve snímku určitě nemají místo. Mezi takové vady bezpochyby patří chyby kamery nebo chyby kameramana (natáčení "chodníku", závažná zkreslení způsobená velmi rychlým pohybem kamery, případně natáčení jednoho nepodstatného místa delší dobu).


Standardní střih obsahuje všechny prvky základního střihu, navíc jsou přidány další možnosti, např. titulky, přechody, menu nebo hudba.

 

Vhodným volitelným doplňkem jsou titulky vložené do záznamu (na začátek a konec, případně v průběhu záznamu).

 

Titulky snímku budou vloženy dle Vašich požadavků (např. název, místo a datum události).

 

Titulek je editován tak, aby se velikostí, písmem a barvou do uvedeného snímku hodil a titulek je doplněn o vhodný přechod  

 

Nezapomeňte k podrobnostem doplnit název, místo a datum události a to nejen k úvodnímu titulku, ale i k titulkům vkládaným do záznamu.
 

Na přání záznam doplníme o vhodné přechody mezi jednotlivými střihy tak, aby výsledný film nebyl rušen.

 

Záznam lze doplnit hudbou dle Vašeho přání na Vámi dodaném CD.

 

Šikovným doplňkem k výslednému videu je prezentace fotografii (Vámi dodaných) tzv.slideshow

 

 

adobe